MODERNIOS E-TECHNOLOGIJOS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
MODERNIOS E-TECHNOLOGIJOS, UAB

MODERNIOS E-TECHNOLOGIJOS, UAB

Bimëve të energjisë diellore, Burimet e ripërtëritshme të energjisë, Energjia dhe burimet natyrore, Energjia e rinovueshme, Energjisë alternative +2

Saulėtekio al. 15 -518
LT-10224, Vilnius, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300852013
Kodi vat: 100003641116
Ss code siguruesi: 842879
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- MODERNIOS E-TECHNOLOGIJOS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.met.lt

Emri site: Modernios E-Technologijos

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


ELSTAVA, UAB
DUJOTEKANA, UAB
PROROMSTA, UAB
MANFULA, UAB
SAREME, UAB
KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB
SAULĖS ŠILUMA, UAB
R. Kojelio individuali veikla
EV SPRENDIMAI, UAB
SPRENDIMAS, VŠĮ
BITENAS, UAB
EMPOWER-FIDELITAS, UAB
ENERGITECHAS, UAB
SAULĖS IR VĖJO ENERGIJOS PAGALBA, UAB
VLKA, UAB
Sveo grupė, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė